Pozichka погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
онлайн
зарахування
без реєстрації
0% комісія
Загрузка...

Погашення кредиту Pozichka

 

Шукайте зручний і швидкий спосіб оплатити кредит Pozichka карткою з 0% комісією? Оплата кредитної заборгованості через термінали самообслуговування або в касі будь-якого українського банку тягне за собою необхідність додати до платежу суму комісії на послуги. І тільки сервіс онлайн погашення кредитів Pogashay пропонує всім клієнтам погасити кредит Pozichka без нарахування відсотків. Використовуючи форму на сайті, можна оплатити заборгованість рівно в тій сумі, яка потрібна для погашення. Як це зробити?

Як швидко оплатити кредит на сайті Погашай, не виходячи з дому?

 

Зазвичай оплата кредиту така ж довга процедура, як і його оформлення. Адже потрібно знайти відповідний термінал для оплати або поїхати в відділення банку, щоб заповнити всі квитанції, уважно вписати реквізити і оформити платіж. Сайт pogashay.com спрощує процедуру погашення кредиту до 5 хвилин, необхідних для заповнення форми.

Покрокова інструкція, щоб оплатити кредит Pozichka в інтернеті:

  1. На сайті знайдіть вікно мікрофінансової організації Pozichka;

  2. Введіть номер кредитного договору. Система перевірить всі реквізити і перенаправить вас на сторінку оплати;

  3. Далі слід вписати суму для погашення і e-mail для відправки квитанції про оплату;

  4. Вказати номер банківської картки, з якої будуть списані гроші в рахунок погашення кредиту.

Перший раз оплата кредиту в Позичка онлайн у клієнта займе близько 5-10 хвилин. Всі наступні платежі проходять швидше, оскільки особисті дані будуть збережені на сайті.

Важливо! Якщо при оплаті в касі або терміналі можуть випадково бути допущені помилки, то погашення кредиту на сайті сервісу Pogashay виключає таку можливість.

 

Які ще переваги отримують користувачі сервісу Pogashay?

 

Скористатися платформою онлайн платежів можуть всі бажаючі, які шукають комфортний спосіб погашення кредиту. Для всіх клієнтів Погашай доступні наступні переваги:

  • Цілодобовий доступ до сайту. Оплатити заборгованість онлайн можна в будь-який час дня і ночі;

  • Економія часу і грошей. Якщо раніше оплата за кредитом займала 2-3 години, зараз ця ж процедура здійснюється за 5-10 хвилин;

  • Гарантії безпеки. Сервіс підтверджує, що всі транзакції здійснюються за підтримки міжнародних сертифікатів безпеки PCI DSS;

  • Прозорі умови. Погашай не нараховує і не списує з картки приховану комісію або відсотки.

 

Сьогодні сервіс Погашай вибирають українці, які цінують свій час і гроші! Спробуйте і ви оплатити кредит швидко і без проблем, і вам більше не захочеться відвідувати банк або шукати відповідний термінал в місті.