ОТП Банк споживчий кредит

приймання
платежів 24/7
цілодобова
підтримка
мінімальна
комісія
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту в OTP банк

Як сплатити кредит зручно та швидко?

Бажаєте скористатися зручним способом погашення кредитів та заборгованостей банківською карткою? Наш сервіс дозволяє Вам зручно оплатити кредит в OTP банк, не відволікаючись від своїх справ. Все що Вам потрібно, це мобільний телефон або комп'ютер з інтернетом, та декілька вільних хвилин. Робота з фінансами ще ніколи не була такою легкою і комфортною як з нами.

Pogashay — сучасний спосіб зручних платежів по кредитам через інтернет. Ми пропонуємо Вам погашення різних видів кредитів в Україні, за вигідними тарифами. Приємним доповненням для клієнтів буде те, що користуватися нашим сервісом Ви можете без реєстрації. Це дозволяє Вам швидше сплатити кредит, і зайнятися своїми справами без відкладання. Ви просто вносите потрібні дані, не витрачаючи час на зайві дії.

Комфорт і безпека використання нашого сервісу

Ви можете отримувати повідомлення з приводу платежів будь-яким зручним способом. Сервіс підтримує месенджери, СМС та e-mail. Інформація включає в себе дату, суму та спосіб платежу. Оплата можлива через картку будь-якого банку, який буде зручний для Вас. У разі виникнення питань, наша підтримка доступна в будь-який час — 24/7. Звернувшись з питаннями - Ви швидко отримаєте необхідну інформацію.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в безпеці сервісу яким користуєтесь. За неї відповідає протокол SSL — промисловий стандарт шифрування з використанням стійкої криптографії.

Безпека платежів забезпечується за рахунок міжнародного стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Ці технології гарантують безпеку Ваших грошей та даних.

Погашення кредитів

Погашення кредиту в OTP банк зараз можливо за кілька кліків — для цього Вам потрібно лише відкрити веб-сторінку потрібного банку (в даному випадку OTP банк), ввести необхідні відомості та слідувати вказівкам сервісу.

Даний сервіс дозволяє зберегти дорогоцінний час на більш корисні речі. Більше не потрібно вистоювати нескінченні черги у фінансових організаціях для того, щоб оплатити свій кредит. Просто вводите інформацію по кредиту, та сплачуєте його. А вільний час ви можете проводити так як бажаєте самі.