MisterCash погашення кредиту

гарантоване
зарахування
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту MisterCash

 

Сьогодні погасити кредит в онлайн режимі також зручно, як і його оформити. Досить мати мобільний пристрій з інтернетом або комп'ютер, щоб зайти на сайт pogashay.com. Слід просто заповнити онлайн форму, ввести суму погашення і підтвердити платіж. З вашої банківської картки буде знята зазначена сума, і гроші будуть зараховані на рахунок MisterCash моментально.

 

Як працює сервіс Pogashay?

 

Онлайн платформа Погашай - відносно новий, проте вже затребуваний українськими споживачами сервіс для погашення кредитної заборгованості. Як правило, банківські та інші фінансово-кредитні установи надають клієнтам максимально комфортні умови для оформлення кредиту, але не піклуються про зручність погашення. У більшості випадків споживачеві в день сплати заборгованості по кредиту потрібно їхати до відділення банку, очікувати в черзі до каси, заповнювати вручну квитанцію і сплачувати необхідну суму. Сервіс Pogashay дозволяє погасити кредит MisterCash, не виходячи з дому.

 

Які ще переваги сервіс Погашай надає всім клієнтам сайту:

  • Оплата без реєстрації. Заходьте на сайт, вибирайте оплатити кредит в MisterCash онлайн, і проводите платіж моментально за 2-3 кліка.

  • Доступ до сайту 24/7. Вибирайте час, зручний для вас, щоб зробити необхідний платіж. Тепер не потрібно підлаштовуватися під години роботи банківського відділення і поспішати, щоб встигнути до закриття на перерву;

  • Комісія 1%. Проводьте оплату по кредитній заборгованості з мінімальною комісією без прихованих платежів і надбавок.

  • Оплатити кредит MisterCash можно карткою будь-якого українського банку.

  • Підтримка клієнтів на сайті. Консультанти сервісу Pogashay в цілодобовому онлайн чаті швидко і професійно дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо роботи сервісу та проведення платіжних операцій.

  • Міжнародні стандарти безпеки всіх фінансових операцій на сайті Погашай. Оплатити кредит MisterCash можна не тільки швидко, але і безпечно.

  • Захист особистих даних клієнта протоколами PCI DSS і зашифрованою криптографією.

Для більшості українських споживачів інтернет - це розважальний канал, інструмент для роботи або ведення бізнесу, платформа для онлайн спілкування. Завдяки сучасним технологіям і розвитку програмного забезпечення в онлайні зручно проводити будь-які платіжні операції без ризику втратити свої дані або втратити гроші з картки. Онлайн сервіс Погашай - ваш перевірений сервіс для сплати кредитної заборгованості швидко і комфортно.