УкрПозика погашення погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
онлайн
зарахування
без реєстрації
0% комісія
Загрузка...

Погашення кредиту Укрпозика

 

Оформили кредит в Укрпозика, і тепер кожен місяць змушені відвідувати банківське відділення, щоб погашати заборгованість? За допомогою сервісу «Pogashay» для швидкого погашення кредиту, ви зможете заощадити час, і здійснювати платежі з дому, з офісу і навіть в дорозі.

Що потрібно, щоб швидко оплатити кредит Укрпозика карткою? Вам буде потрібно лише смартфон, планшет або будь-який інший гаджет, за допомогою якого можна зайти на сайт pogashay.com. У представленій формі на сайті вам буде потрібно ввести свої дані і підтвердити платіж по кредиту.

 

Як швидко оплатити кредит фінансової установи Укрпозика?

 

Щоб швидко оплатити кредит Укрпозика, і звільнити себе від необхідності щомісяця відвідувати банківське відділення і заповнювати квитанції вручну, сплачуйте заборгованість самостійно в інтернеті. Погашення на нашому сайті проводиться без комісії!

Для проведення першого платежу приготуйте договір і банківську картку, так як перший раз знадобиться ввести деякі дані:

  1. Введіть свої особисті дані, номер телефону або електронну пошту;

  2. Вкажіть номер договору і суму оплати;

  3. Введіть номер банківської картки, її реквізити та надішліть платіж.

Вкрай вигідно, що при оплаті заборгованості на сайті сервісу «Погашай» виключена можливість помилитися. Перед тим, як погасити кредит Укрпозика, система перевірить достовірність усіх даних. Особистий фактор також виключений, так як на сайті немає касира, який може припуститися помилки при заповненні квитанції. Погашайте кредит з дому або в перерві на роботі, коли у вас є достатньо часу, щоб заповнити форму і здійснити платіж без поспіху.

На сайті сервісу інтернет-оплати кредитів «Pogashay» система запам'ятає ваші дані. При наступній оплаті за кредит Укрпозика онлайн можна буде за 1 клік, не повторюючи введення інформації.

 

Які гарантії безпеки надає сервіс «Погашай»?

 

Ми подбали про безпеку наших клієнтів, тому використовуємо на сайті онлайн платформи «Погашай» сучасні інструменти для захисту особистих і фінансових даних всіх клієнтів. Сертифікат безпеки PCI DSS підтверджує, що компанія виконала максимальний перелік вимог щодо захищеності платіжних операцій і може приймати оплату за допомогою карток будь-якого українського банку.

Сплачуючи кредит за допомогою сайту «Pogashay», ви можете бути впевнені в повній конфіденційності та захищеності особистих даних.