ПУМБ погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
гарантоване
зарахування
мінімальна
комісія
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту ПУМБ

При погашенні кредиту ПУМБ необхідна сума списується з вашої картки і зараховується на рахунок банку. Як покривати заборгованість без додаткових витрат?

Онлайн платформа Pogashay - зручний сервіс для оплати кредиту з мінімальною комісією.

Як погасити кредит в ПУМБ з мінімальними витратами?

Прийшов час виплачувати кредитну заборгованість? Сьогодні є онлайн погашення кредиту. Вам буде потрібно лише інтернет, щоб зайти на сайт, і картка будь-якого банку України. Ніяких довгих реєстрацій, заповнень чеків або квитанцій. Просто заходите на сайт pogashay.com.ua і здійснюйте операцію в декілька кліків відповідно до вказівок:

  • Вибір потрібного банку. На сервісі є ​​окрема сторінка для оплати кредиту ПУМБ;

  • Введення необхідних даних. На цьому етапі слід прописати особисті дані, дату і номер вашого кредитного договору, номер розрахункового рахунку;

  • Проведення оплати з зазначенням реквізитів вашої банківської картки. На сайті буде потрібно ввести номер вашої картки, термін дії та унікальний код CVV.

Сервіс Погашай - запорука своєчасної оплати кредиту ПУМБ банку. При цьому ви заощаджуєте гроші, сплачуючи лише 1% комісії, і час. Шукати відділення банку, платіжний термінал або стояти в черзі до каси, чекаючи, поки інші заповнять квитанції, більше не потрібно.

Як погасити кредит ПУМБ через інтернет: особливості проведення операцій

Важливо з'ясувати, чи не встановив Ваш банк які-небудь обмеження на проведення платіжних операцій в інтернеті. В налаштуваннях картки може бути встановлений ліміт, про який вам невідомо. Інакше вам не вдасться проводити транзакції і погашати кредит в інтернеті. При виникненні будь-яких ускладнень при оплаті кредиту зверніться до свого банку з проханням змінити налаштування картки.

Онлайн сервіс Pogashay не надає інформацію про залишок кредитної заборгованості, наявності прострочення або нарахування пені. Дана інформація становить банківську таємницю і доступна лише безпосередньо тому банку, в якому був оформлений кредитний договір.

Комфортний сервіс і гарантії безпеки транзакцій

Проводьте погашення кредиту в зручний для вас час з будь-якого місця, де є доступ в інтернет. Після проведення операцій ви отримаєте квитанцію про виплату заборгованості на вашу пошту або месенджер.

Онлайн підтримка сервісу Погашай доступна 24/7. Звертайтеся до наших консультантів з будь-якими питаннями, які виникають при проведенні транзакцій. Сучасний сервіс забезпечує належний рівень безпеки всіх платежів. Міжнародні стандарти шифрування PCI DSS і криптографічний код захищають ваші дані і гроші.