Alexcredit продовження кредиту

приймання
платежів 24/7
онлайн
зарахування
без реєстрації
0% комісія
Загрузка...

Як погасити кредит в Алекскредіт з комфортом?

 

Ви готові до того, щоб погасити кредит в Alexcredit, потрібно буде кожен місяць шукати потрібне відділення, їхати туди і очікувати довгу чергу в касу. Погасити заборгованість вдасться тільки після правильного заповнення всіх квитанцій вручну. І така процедура чекає вас кожен місяць протягом терміну кредитного договору до повного погашення.

Однак так було раніше. Сьогодні для всіх споживачів доступний новий онлайн сервіс Погашай. Ця платформа надає можливість з мінімальними витратами оплатити кредит Alexcredit не виходячи з дому, через інтернет.

 

Переваги онлайн сервісу Pogashay

 

Платіжна система розроблена таким чином, щоб українці, які мають кредитну заборгованість, могли швидко і в строк погасити її онлайн на сайті pogashay.com.

Якими ще перевагами володіє сервіс:

  • Оплатити Alexcredit онлайн можна, маючи картку будь-якого банку України;

  • Доступ до сайту цілодобово без вихідних. Вибирайте час, зручний для вас, щоб здійснити платіж;

  • Мінімальна комісія 1%;

  • Моментальне підтвердження платежу;

  • Сервіс відправить квитанцію про погашення кредиту Alexcredit на ваш e-mail або за номером телефону;

  • Міжнародні гарантії безпеки. Протоколи PCI DSS і шифрування криптографією забезпечують збереження ваших особистих даних;

  • Цілодобова служба підтримки. Будь-яке питання вирішується оперативно і професійно.

Тепер ви знаєте, як погасити Алекскредіт в інтернеті. Тільки з Погашай ваша заборгованість буде погашена швидко і в строк.

 

Особливості проведення платежу через сервіс Погашай

 

Що вам знадобиться, щоб оплатити кредит на сайті pogashay.com? Перед проведенням першої операції підготуйте копію кредитного договору, оскільки буде потрібно ввести певні дані.

Для початку знайдіть на сайті Алекскредіт. Тепер заповніть форму відповідно до підказок:

  1. Введіть номер вашого телефону, номер кредитного договору та електронну поштову адресу;

  2. Перейдіть на сторінку оплати і введіть інформацію про вашу банківську картку, з якої буде списаний платіж. Підійде картка будь-якого українського банку.

  3. Натисніть оплатити. Отримайте протягом години квитанцію на свою пошту.

Усе! Платіж здійснений! Вам не треба було їхати до відділення банку, вистоювати в черзі і витрачати час на заповнення квитанцій. Онлайн сервіс Pogashay навіть не вимагає реєстрації на сайті. Оплатити кредит в Алекскредіт тепер можна швидко і комфортно у себе вдома, в офісі, дорозі і скрізь, де є доступ до інтернету.