БАНК ФОРВАРД погашення кредиту за № договору

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
безпека
платежів
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту Банк Форвард

 

Українські споживачі часто шукають в інтернеті, як швидко отримати кредит. Але чомусь ніхто не замислюється, що можна також швидко і погашати кредитну заборгованість. Зазвичай позичальники щомісяця відвідують відділення банку або шукають відповідний термінал, щоб оплатити кредит банку Форвард за номером договору. В наші дні можливості всесвітньої мережі інтернет дійсно безмежні. І проводити платіжні операції можна, навіть не виходячи з дому. Платіжний сервіс для швидкого погашення кредиту «Погашай» запрошує всіх тих, хто цінує свій час і гроші, сплатити кредит в банку Форвард онлайн з мінімальною комісією. Як це зробити?

 

Погашайте кредит за 2-3 кліка в інтернеті

 

На сайті pogashay.com усі послуги доступні без реєстрації. Просто вибирайте ваш банк, і проводите необхідний платіж. Наш сервіс є абсолютно прозорим і простим, у платежі не містяться приховані комісії, страховки або надбавки. Ви оплачуєте лише суму, необхідну для погашення кредиту банку Форвард + 1%.

 

Як швидко оплатити кредит Форвард Банку карткою:

  1. На головній сторінці сайту «Pogashay» знайдіть свій банк і клікніть на віконце;

  2. В з'явилася таблиці заповніть форму. Вам буде потрібно всього лише вказати особисті дані, ІПН, номер телефону, електронну пошту та суму, яку ви будете оплачувати;

  3. Після того, як система перевірить правильність реквізитів, вкажіть номер вашої картки;

  4. Підтвердіть платіж.

Використовуючи оновлений сервіс «Погашай», ви можете погасити кредит в банку Форвард по номеру договору в будь-який час дня і ночі, перебуваючи вдома або на роботі, і навіть в дорозі. Для погашення заборгованості потрібно лише мобільний пристрій або комп'ютер з інтернетом, а також інформація по вашому кредитному договорі (номер договору, необхідна сума для платежу).

 

Гарантії безпеки на сайті сервісу «Pogashay»

 

Як часто, заповнюючи квитанцію в банку або вводячи номер договору в терміналі, люди припускаються помилки. Заповнена неправильно квитанція - це відсутність своєчасної оплати за кредитом, і, як наслідок, нарахування штрафів або пені за прострочення. На сайті «Погашай» помилки виключені, оскільки сервіс підтягує інформацію про кредит і звіряє її з тією, яку ви вводите на сторінці. Таким чином, ваш платіж пройде обов'язково, і кредит буде погашений вчасно.

Сервіс «Погашай» використовує сучасні міжнародні інструменти для захисту особистих даних всіх клієнтів. Протоколи шифрування SSL і стандарти PCI DSS гарантують надійність переведення всіх платіжних операцій на сайті.