Файна Готівка погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
гарантоване
зарахування
0% комісія
Загрузка...

Як швидко погасити кредит в Файна Готівка?

Погасити кредит онлайн Файна Готівка можна також швидко, як і оформити будь-яку покупку в інтернет-магазині. На сайті pogashay.com навіть не потрібно реєструватися. Просто заходите на сайт, заповнюйте форму і здійснюйте миттєві платежі по будь-яким кредитним заборгованостями без комісії.

Погашення кредиту в інтернеті: переваги та особливості сервісу

Раніше для того, щоб здійснити щомісячне погашення кредиту, потрібно було шукати відповідне банківське відділення, очікувати в черзі до каси, і тільки після заповнення всіх квитанцій вручну заплатити за кредит Файна Готівка. Сучасні технології дозволяють заощадити купу часу, якщо скористатися онлайн сервісом для погашення кредиту Погашай. Які переваги отримують наші клієнти:

  • Проведення платежу онлайн здійснюється з будь-якого місця при наявності пристрою, підключеного до мережі інтернет;

  • Відсутність обов'язкової реєстрації. Просто заходите на сайт Pogashay і відразу оплачуєте кредит;

  • Цілодобовий доступ до сервісу. Здійснюйте платежі 24/7;

  • Продумана система безпеки. Ваші особисті дані зберігаються в секреті завдяки міжнародній системі захисту PCI DSS і шифру криптографією;

  • Сучасна онлайн підтримка клієнтів. Просто напишіть своє питання в чат, і отримаєте миттєву відповідь і вирішення вашого питання.

Спробуйте оплатити кредит в Файна Готiвка онлайн один раз, і ви більше не захочете відвідувати банківське відділення і витрачати час на очікування в черзі.

Що таке сервіс Погашай, і як він влаштований?

Серед безлічі платіжних платформ саме онлайн сервіс Pogashay вважається найбільш затребуваним і зручним. Як працює цей сайт?

Коли плануєте погасити кредит Файна Готiвка, заходите на сайт pogashay.com, знаходите на сторінці кнопку «Файна Готiвка» і заповнюєте форму відповідно до вказівок:

  1. Вписуєте номер кредитного договору;

  2. Вказуєте суму, необхідну для погашення кредиту;

  3. Заповнюєте розділи з особистою інформацією;

  4. Уважно вказуєте дані вашої банківської картки. Для проведення платіжної операції потрібно переписати 16 цифр з лицьового боку картки, термін дії та CVV код;

  5. Перевіряєте всі реквізити і натискаєте сплатити.

Протягом доби гроші надійдуть на рахунок банку, а на вашу пошту або месенджер прийде квитанція про сплату кредитної заборгованості. Рекомендується зберігати всі квитанції в комп'ютері або смартфоні до повного погашення кредиту.