УКРСИББАНК погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
гарантоване
зарахування
мінімальна
комісія
без реєстрації
Загрузка...

Де зручно погасити кредит Укрсиббанку?

 

Витрачаєте багато часу на відвідування банківських відділень для погашення заборгованостей по кредиту? Нова онлайн платформа Погашай дозволяє провести оплату кредиту Укрсиббанку з будь-якого пристрою, на якому є інтернет. Тепер не потрібно відволікатися від власних справ і витрачати час на пошук відділення банку в вашому районі. Все що вам потрібно - банківська картка і мобільний телефон / планшет / комп'ютер.

 

Комфортний сервіс для вашої зручності

 

Щомісяця Вам слід відвідувати відділення, очікувати чергу і вручну заповнювати необхідні квитанції. Ще знадобиться забрати корінець квитанції і зберегти його до закриття кредиту. Але скориставшись сервісом Pogashay, погашення кредиту Укрсиббанку проводиться в онлайн режимі без будь-якої реєстрації та оформлення договору.

Як відбувається зарахування коштів за вашим кредитом? На сайті pogashay.com в розділі «Банки» вибирайте потрібну установу і робите оплату відповідно до вказівок:

  1. Введіть ваші особисті дані. При першому користуванні сервісом потрібно вписати в форму номер і дату кредитного договору, номер розрахункового рахунку. Тому підготуйте заздалегідь копію договору.

  2. Проведіть оплату онлайн з вашої з банківської картки. Заповніть форми, вказавши номер картки, термін її дії та CVV код.

Після проведення всіх операцій на вашу пошту або за номером телефону прийде повідомлення з квитанцією про оплату. Для зручності зберігання можете її роздрукувати, або зберегти у себе на комп'ютері / смартфоні.

 

Інші переваги оплати Укрсиббанку на сайті pogashay.com

 

Швидке погашення кредиту онлайн - не єдина перевага сервісу. Скориставшись платіжною платформою Погашай, ви отримуєте додаткові переваги:

  • Погашення кредиту Укрсиббанку з картки будь-якого українського банку;

  • Послуга доступна цілодобово 24/7;

  • Безпека сервісу підтверджена міжнародними стандартами шифрування PCI DSS і стійкою криптографією;

  • Онлайн підтримка цілодобово. Виникло питання? Напишіть в службу підтримки і моментально отримаєте відповідь або рекомендації.

 

Pogashay - запорука швидкої і своєчасної оплати кредиту Укрсиббанку через інтернет. Важливо! Сервіс не має інформації про залишок суми заборгованості або простроченнях. Дану інформацію уповноважений надавати лише банк, в якому був оформлений кредитний договір.