Сучасний Факторинг погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту Сучасний Факторинг

 

Дистанційно оплатити кредит Сучасний Факторинг з мінімальною комісією зручно на сайті Pogashay.com. Оновлений сервіс для онлайн погашення кредиту пропонує всім клієнтам оптимальні умови і найвигідніші розцінки. Як скористатися послугами сервісу Погашай і швидко оплатити кредит?

 

Погашайте кредит Сучасний Факторинг онлайн без реєстрації

 

Клієнти мікрофінансової організації Сучасний Факторинг повідомлені про те, що за кожен день прострочення кредиту нараховується штраф у розмірі 100 грн/день. Щоб уникнути переплати і нарахування пені, слід вчасно погасити заборгованість за кредитним договором. Однак життя вставляє свої корективи, і поїхати в відділення банку або знайти відповідний термінал не завжди є можливість. А що робити, якщо ви поїхали у відрядження або перебуваєте в іншому місті? Для вирішення всіх проблем існує зручний і функціональний сервіс Pogashay!

 

Шукайте, де оплатити кредит Сучасний Факторинг карткою в інтернеті без реєстрації? Заходьте на Погашай і проводьте платіж за 2-3 кліка:

 • Мінімальна комісія 1%;

 • Миттєвий платіж;

 • Доступ до сайту 24/7;

 • Цілодобова онлайн підтримка і чат для вирішення спірних питань;

 • Квитанція про підтвердження платежу;

 • Міжнародні стандарти безпеки.

 

Як сплатити заборгованість по кредиту на сайті «Погашай»?

 

Ми розробили функціональний інструмент, що дозволяє проводити онлайн платежі швидко і безпечно.

Покрокова інструкція, як оплатити кредит в Сучасний Факторинг онлайн:

 1. Зайти на сайт pogashay.com, і вибрати віконце «Сучасний факторинг».

 2. Вписати особисті дані, номер телефону, номер кредитного договору та суму до оплати.

 3. Натиснути «Перевірка реквізитів». Система перевірить достовірність даних і вкаже, якщо клієнт неправильно ввів будь-яку інформацію.

 4. На платіжній сторінці введіть номер банківської картки, термін її дії, CVV код і натисніть "Оплатити кредит».

 5. Підтвердіть платіж.

Ось і всі дії! Ваш кредит оплачений! Наступного разу погасити кредит Сучасний Факторинг буде можливо всього за 3-5 хвилин, оскільки сайт збереже ваші дані і запропонує їх в спливаючому рядку.

 

Важливо! Сервіс Pogashay є абсолютно прозорим і законним, і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії НБУ від 19.09.2017 № 63. Клієнти не несуть ніяких додаткових витрат у вигляді прихованих комісій та додаткових платежів.

На сайті Погашай доступна тільки послуга з погашення кредиту, що діє. Дізнатися детальну інформацію про суму заборгованості та строки погашення можна виключно у консультантів МФО або банку.