FORZA CREDIT погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Погашення кредиту Forza Credit

 

Мікрофінансові організації мають невелику кількість відділень в містах, тому для погашення кредиту, як правило, слід їхати через все місто і чекати чергу, щоб внести заборгованість. Ще один варіант погасити кредит Forza Credit - внести оплату через термінал. Але для цього буде потрібно спочатку знайти банкомат, зняти гроші з картки, і потім скористатися терміналом. А як бути, якщо позичальник живе в невеликому населеному пункті, і, щоб дістатися до банківського відділення або торгового центру з терміналами, буде потрібно витратити весь день? І така процедура чекає його кожен місяць.

Онлайн платформа для швидкого і зручного погашення кредитної заборгованості «Погашай» дає можливість всім позичальникам суттєво заощадити час і гроші, і оплатити кредит в Форза Credit онлайн. Як влаштований цей сервіс, і як скористатися його послугами?

 

Заходи в інтернет і погашай кредит за 5 хвилин!

 

Скільки часу ви зазвичай витрачаєте на оплату кредиту? Від 30 хвилин до 2-3-х годин? Тепер ви зможете оплатити кредит Форза Credit карткою всього за 5-7 хвилин:

Сайт pogashay.com працює цілодобово, тому здійснювати платежі можна в будь-який час, зручний для вас.

Оплата проводиться за 5 хвилин. Цей час потрібний для заповнення форми.

Для внесення кредитної заборгованості вам потрібно ввести ІПН, телефон, номер договору і суму.

Для підтвердження платежу вкажіть номер вашої картки, термін її дії та CVV код.

Комісія 1%. Прихованих надбавок і комісій немає.

Квитанція про оплату буде відправлена ​​на вашу пошту або месенджер.

При необхідності повторно оплатити кредит Forza Credit, вся процедура займе не більше 1 хвилини, оскільки система запам'ятає ваші дані і запропонує їх в спливаючому рядку.

 

Як погашати кредит і економити?

 

Українські споживачі рідко підраховують, скільки додатково грошей вони витрачають на оплату кредитної заборгованості. Але ж слід враховувати кошти, витрачені на проїзд до відділення банку або до потрібного терміналу, відсоток при знятті готівки в банкоматі, комісію при оплаті послуг за квитанцією в банку. Якщо ви виїхали з міста, і пропустили внесення оплати за позикою, вам буде нараховано пеню або штраф, а це також додаткові розтрати.

При оплаті кредиту Форза Credit в сервісі «Pogashay» ніяких додаткових витрат немає. Ви самостійно обираєте час і місце, коли вам буде зручно внести необхідні дані і здійснити платіж в інтернеті! Поповнюйте кредит, перебуваючи у відрядженні, на дачі або у відпустці у моря, не турбуючись про прострочення платежу.