Є-ГРОШІ.КОМ погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Є-гроші - погашення кредиту

Ще зовсім недавно для оплати кредиту доводилося шукати термінали або банківські відділення, витрачати багато часу на заповнення квитанцій і стояти в чергах. Але сьогодні погашення кредиту можна зробити, не виходячи з дому, в будь-який час дня і ночі.

Цілодобову оплату кредиту Є-гроші зручно зробити, скориставшись послугами сервісу Pogashay. Для того, щоб скористатися сервісом, потрібні тільки банківська картка і доступ до мережі інтернет. Ви зможете погасити заборгованість в будь-якому місці: вдома, на роботі в офісі, в кафе і навіть в транспорті.

Співробітники сервісу працюють над тим, щоб всі платежі здійснювалися миттєво і покращують умови користування, щоб зробити їх максимально зручними для всіх клієнтів.

Переваги онлайн сервісу Pogashay

Платіжна система розроблена таким чином, щоб всі користувачі, які мають кредити, в тому числі і в Є-гроші, могли оплатити заборгованість швидко і без величезних комісій.

Серед переваг нашого сервісу:

  • Можливість погасити кредит будь-якою карткою банку України;

  • Відсутність необхідності реєстрації і авторизації;

  • Цілодобовий доступ - вибирайте зручний для вас час;

  • Моментальне підтвердження платежу;

  • Діє зручний сервіс технічної підтримки;

  • Можливість отримувати нагадування про терміни погашення заборгованості;

  • Безпека забезпечується міжнародною гарантією - особисті дані зберігаються протоколами PCI DSS;

  • Мінімальна комісія.

Оплатити Є-гроші, за допомогою нашого сервісу зручно ще й тим, що ви отримуєте квитанцію про оплату на ваш телефон або електронну пошту.

Як погасити Є-гроші за допомогою Pogashay

Для погашення потрібна банківська картка і реквізити договору про кредит. Вам потрібно зайти на офіційний сайт компанії і знайти відповідну сторінку. Потім, скориставшись підказками сервісу, ви вносите необхідні дані і натискаєте «оплатити». Ваш кредит погашений! Підтвердження про це прийде на пошту або телефон.

Якщо у вас є інші кредити або платежі, у сервісу Pogashay немає обмежень або лімітів про оплату. Ви зможете зробити це одним платежем, витративши всього кілька хвилин, не виходячи з дому.

Більше ніяких черг в банку або пошуків платіжного терміналу! Погасити Є-гроші в онлайн сервісі Pogashay - це швидкий результат, надійність, безпека і захист ваших особистих даних.