Є-Гроші Пролонгація 10 пролонгація кредиту

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Продовжити термін кредиту Є-Гроші на 10 днів

Термін договору може максимально становити 31 день. Для комфорту своїх клієнтів Є-Гроші додали функцію і можливість продовжити термін кредиту Є-Гроші на 10 днів. Скористатися такою пропозицією буде вигідно, зручно і просто для клієнтів, які з різних причин не змогли вчасно погасити заборгованість.

Просто, зручно і практично оформити пролонгацію Є-Гроші на 10 днів і виконувати величезну кількість різних фінансових операцій на сервісі Pogashay.

Погашай є спеціальним і зручним платіжним сервісом, в якому можна швидко, зрозуміло і в будь-який зручний час оплачувати різні види послуг багатьох банківських і фінансових компаній.

Умови продовження кредиту Є-Гроші на 10 днів

Функція пролонгації дозволяє відстрочити терміни внесення оплати на 10, 20 і 30 календарних днів.

Оформити таку можливість можна до настання конкретного періоду внесення коштів для погашення заборгованості або протягом 3 днів з дня настання строку погашення позики.

Обов'язкові платежі для пролонгації кредиту включають в себе такі пункти:

  • відсотки за користування кредитними коштами;

  • комісійні платежі за супровід кредиту;

  • пеня в разі пропуску встановлених договором строків внесення оплати.

Як отримати відстрочку Є-Гроші на 10 днів

Для того щоб оформити відстрочку внесення взятої в борг суми грошей клієнту достатньо відкрити сторінку платіжного сервісу Погашай, внести дані про договір і на сторінці, яка відкрилася вибрати терміни, умови пролонгації і підтвердити виконання такої операції.

Позитивними моментами використання сервісу Pogashay є можливість управляти кредитами компанії Є-Гроші і можливість оплати для великої кількості інших фінансових організацій.