Creditkasa погашення кредиту

приймання
платежів 24/7
мінімальна
комісія
онлайн
зарахування
без реєстрації
Загрузка...

Погасити кредит CreditKasa

Як погасити кредит CreditKasa?

Використовуючи сервіс Pogashay, ви можете швидко і ефективно сплатити кредит через інтернет, не витрачаючи на це свій особистий час на пошук терміналів або банківських кас. Сервіс дозволяє зробити оплату, витративши всього кілька хвилин на заповнення даних, в будь-якому місці де є доступ до інтернету. З нами, Ви відчуєте що платити за кредити може бути легко і приємно.

Одним з переваг системи Pogashay є те, що у нас відсутня система попередньої реєстрації, а це значить, що Вам достатньо всього-лише обрати погашення кредиту CreditKasa, як Ви приступаєте до оформлення його оплати. Для цього Вам потрібно надати запитану системою інформацію і слідувати інструкціям, які будуть представлені на наступних сторінках.

Переваги для клієнта

Користуючись нашим сервісом, Ви отримуєте гарантовану техпідтримку в будь-який час, коли вона Вам знадобитися - 24/7. Звернувшись до нас за контактами які представлені на сайті, Ви оперативно отримаєте необхідну інформацію з приводу роботи сервісу, незалежно від часу доби. Це є нашою перевагою над банками, відділення яких працюють виключно в денний час.

 

Ми турбуємося про своїх клієнтів, тому питання надійності для нас значить дуже багато. Ми використовуємо найсучасніші засоби захисту даних. До них відноситься стійкий криптографічний протокол шифрування SSL, що використовується для захисту особистих даних клієнта. Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) використовується для забезпечення безпеки платежів.

Їх використання дозволяє повністю убезпечити процедуру оплати через Pogashay, і відповідає світовим вимогам до безпеки.

Зручність використання

Наш сервіс дозволяє погасити кредит CreditKasa банківською карткою в зручний для Вас час, без реєстрації. Також, у нас Ви завжди будете знати про стан кредиту - про його дату, суму, і способи платежу. Про це ми можемо нагадати найзручнішим шляхом - через СМС, месенджер, або електронну пошту.

Наш сервіс є найзручнішим для клієнтів в Україні, так як дозволяє швидко платити за різні кредити, що особливо зручно якщо їх багато.